Kaip tonuoti ir numesti svorio šlaunų gale

Prarasti svorio neatsitiktina ne vienoje savo kūno dalyje, bet visame kūne. Taigi, jūs negalėsite tik išnaudoti savo šlaunų svorio problemą, nenaudodami viso kūno. Vis dėlto tonizuojantys raumenys veikia priešingai: jūs turite sutelkti dėmesį į raumenis, kuriuos norite tonizuoti. Sukurkite pratimus ir mitybos planą, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir numesti svorį ant šlaunų.

Priimkite svorio netekimo dietą, kuri laikosi sveikų mitybos ir kalorijų apribojimo metodų. Norėdami likti sveikas ir pakeisti gyvenimo būdo pokyčius, kurie gali išlaikyti svorį, planuojate prarasti ne daugiau kaip 2 svarus. kiekvieną savaitę.

Jog, vaikščioti, važiuoti dviračiu arba plaukti tris kartus per savaitę 20-30 minučių vidutinio sunkumo. Širdies ir kraujagyslių pratimai su svorio netekimo dieta padeda numesti svorį saugiai ir stabiliai. Bėgimas, vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu taip pat atlieka jūsų kojų raumenis, kad padėtų tamsinti raumenis šlaunų atlošuose.

Atlikite atsparumo treniruotę 2-3 kartus per savaitę. Nors naudinga išsiaiškinti visas raumenų grupes jūsų kūne, tonizuojant šlaunų atramas reiškia sutelkti savo sunkiosios atletikos ar fizinio lavinimo treniruotes šioje srityje. Kai kurie pratimai, kurie dirba jūsų šlaunus, apima pritūpimus, gero ryto pratimus, kaklo gumbas ir lunges.

Pasverkite save ir matuokite savo šlaunis vieną kartą per savaitę, pageidautina tą pačią dieną ir tą pačią dieną. Reguliarus jūsų pažangos stebėjimas gali padėti jums sutaupyti dėmesio ir leisti jums keisti savo įprastą, jei progresuoja per lėtai arba pavojingai greitai.