Kaip žinoti, ar jums reikia pakeisti kontraceptines tabletes

Žinant, kada keisti kontraceptines tabletes gali būti gana akivaizdu kai kurioms moterims. Kitos moterys gali nesuvokti, kokį poveikį jos tabletės turi jai, ir toliau juos vartoti. Kasmetiniai paskyrimai su sveikatos priežiūros specialistu yra svarbūs, padedant moteriai nustatyti galimas priežastis keisti kontraceptines tabletes. Turint tiek daug galimybių, moteris neturėtų patirti nepageidaujamų padarinių, kuriuos sukėlė jos kontraceptinių tablečių prekės ženklas. Pasak “Fitness Magazine”, apsilankymas sveikatos priežiūros specialistui taip pat gali atskleisti moters šiuo metu prieinamus kontraceptinės tabletės pokyčius.

Paskui paskambinkite sveikatos priežiūros specialistui, kad aptartumėte gimimo kontrolės parinktis ir atliktumėte kasmetinį egzaminą, jei laikas.

Pakeiskite tabletes, kai šalutinis poveikis yra patvarus ar įkyręs. Anot Amerikos Amerikos akušerių ir ginekologų kongreso, daugelis tablečių gali sukelti galvos skausmą, pykinimą, galvos svaigimą, kraujavimą proveržiu, praleistus laikotarpius, krūtų jautrumą, depresiją ir nerimą. Nors šie poveikiai yra gana lengvi, gali būti ir kitų galimybių, dėl kurių gali sumažėti tokio nepatogumo rizika. Nedidelės dozės kontraceptinės tabletės gali būti naudingos moteriai, kuriam per daug gimdymo kontrolės šalutinių poveikių.

Įvertinkite bet kokį diskomfortą, kuris įvyko, kuris, atrodo, nėra susijęs su gimstamumo kontrole. “Fitness Magazine” siūlo, kad kai kurių gimdymo kontrolės tabletėse dėl jų turimų hormonų mažėja lytinis potraukis, vadinamas seksualiniu pavojumi.

Apsvarstykite naujus gimdymo kontrolės variantus. Gali būti laikas pradėti vartoti kontraceptines tabletes, jei dabartinis metodas buvo naudojamas keletą metų. Net jei ji ilgą laiką nenaudojama, farmacijos pramonė greitai pasikeičia. Sveikatos priežiūros specialistas arba internetas gali nurodyti kai kuriuos naujausius geriamųjų kontraceptikų papildymus. Tai gali būti tabletes, kuriomis pagerėja priešmenstruacinio dismorfinio sutrikimo simptomai, yra mažiau neigiamo šalutinio poveikio pavojaus arba mažėja moters metiniai laikotarpiai nuo 12 iki keturių.

Išbandykite kitas galimybes, įskaitant gimimo kontrolės priemones be pilvo. Pigułka yra veiksminga ir patogi, tačiau yra ir kitų galimybių, dėl kurių moteris nieko nedaro kasdien.