Lambrusco vyno mitybos informacija

Modenas, Italija, buvo sukurta “Lambrusco”, vadinama klasikinio amžiaus poetais ir rašytojais, kartotine skonio vynuoge. Šis pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio “lambruscia”, kuris reiškia laukinius vynuogynus, ir buvo suteiktas dėl to, kad šios vynuogių vynuogės augo net prieš senąją Romos. Šiandien auginama “Lambrusco” šiek tiek švelnesnė, o maistingumo duomenys rodo, kad raudonajame vynyje yra vidutinė kalorijų riba.

Savybės ir populiarumas

“Lambrusco” yra itališkas putojantis vynas, ne taip gerai žinomas kaip kiti gaminami šalies viduje, pavyzdžiui, “Prosecco” ar “Spumante”, ir, žinoma, mažiau brangu nei šampanas. Jo spalva yra rubino raudona, ir ji gali būti pagaminta įvairiais saldumo lygiais. Kaip ir kiti putojantys vynai, “Lambrusco”, kuris yra populiariausias itališko vyno gamintojo “Riunite” parduotas vynas, turi būti tiekiamas atšaldyti. Jis pagamintas iš vynuogių, auginamų trijose Emilijos provincijose, Italijoje.

Kalorijos per aptarnavimą

“Riunite” teigia, kad “Lambrusco” maistine medžiaga yra 66 kalorijos 100 ml. Tai būtų lygi šiek tiek daugiau nei 3 oz. Ir bus laikomas nedideliu vyno taure. Puikių vyno taurių gamintojas Riedelas nurodo, kad tinkamas Lambrusco stiklas yra 13 oz., Kuris turi būti užpildytas iki pusės. Remiantis šiais skaičiavimais, vidutinis stiklas Lambrusco turės 132 kalorijas.

Cukrus ir angliavandeniai

Cukrus nėra pridėta prie vyno, bet likusio cukraus natūraliai susidaro, kai vynuogės fermentuotos į vyną. Ši cukraus vertė, nors ir gana maža, bus rodoma maistinėje informacijoje. Lambrusco vyno stiklinėje rasite apie 4 g cukraus. Cukraus vertė ir vyno gamybos procesas padidina angliavandenių vertę, kuri bus apie 26 g 6-1 / 2 oz. Stiklas Lambrusco.

Kiti maistiniai produktai

Be cukraus ir angliavandenių, Lambrusco vynui nėra jokios kitos informacijos apie maistingumą. Jame nėra riebalų, cholesterolio, natrio ar skaidulų. Lambrusco vyno stiklinėje taip pat nerandate vitaminų ar mineralinių medžiagų. Šis gėrimas nebūtų laikomas kasdieniu mitybos poreikiu, viršijančiu 4 proc. Rekomenduojamos dienos angliavandenių vertės.

Apsvarstymai

Įvairūs “Lambrusco” gaminiai gamins nedidelius kalorijų, angliavandenių ir cukraus kiekio svyravimus stiklinėje vyno. Norėdami tiksliai gauti informaciją apie maistingumą, pasitarkite su pasirinkto “Lambrusco” gamintoju. Nors jis gali būti saugus nuosaikiai, alkoholinių gėrimų perteklinis kiekis gali sukelti kepenų ir kitų sveikatos problemų.