Lipodreno vs sulydymo dietos tabletes

Lipodreno ir Meltdown dietos tabletes tiek žada ištirpti riebalus ir suteikti jums energijos. Nors pasaulyje niekada nebuvo įrodyta, kad riebalų tirpsta, tokie produktai duos daug energijos – abi formules sudaro beveik visi stimuliantų. Problema ta, kad kai kurie iš šių stimuliatorių turi neaiškių duomenų apie saugumą, ir mažai žinoma apie įvairių stimuliatorių sąveiką. Pridėkite prie to tai, kad atskiri ingredientai yra paslėpti už “nuosavybės mišinių”, kurie nepaaiškina, kiek jūs gaunate iš kiekvieno ingrediento, ir turite receptą dėl pavojaus. JAV maisto ir vaistų administracija nereguliuoja papildų, todėl jų saugumas ir veiksmingumas nėra užtikrinami – prieš vartodami pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Galimos veiksmingos sudedamosios dalys

Kaip ir daugelis dietinių tablečių, tiek Lipodrene, tiek Meltdown yra pagrįstos ingredientais, kurie parodė tam tikrą svorio praradimo pažadą, bet dar neįrodyti. Meltdown sudėtyje yra kofeino, kuris gali laikinai išgydyti apetitą, bet kiekvienoje porcijoje yra net trys puodeliai kavos. Per daug kofeino gali sukelti nervingumą, drebulys, nereguliarus širdies plakimas ir pykinimas. Teoriškai galėtumėte sumažinti šiuos poveikius, vartodami vieną kapsulę vienu metu, tačiau, kadangi rekomenduojamas poravimas yra trys kapsulės, tai greičiausiai sumažins vaisto veiksmingumą. Lipodrenas sudėtyje yra žaliosios arbatos ekstrakto, kuris gali padėti padidinti deginamų kalorijų kiekį, tačiau veiksminga dozė dar nėra išreikšta kiekybiškai ir poveikis nebuvo patikimai patvirtintas.

Potencialiai pavojingos sudedamosios dalys

Abu priedai yra sinefrinas, dar vadinamas “karčiu oranžine”. “Mayo Clinic” dietologė Katherina Zeratsky teigia, kad nors ji gali būti šiek tiek veiksminga, ji gali sukelti migreną, padidėjęs kraujo spaudimas, alpimas, širdies priepuolis ir insultas. Synefrinas yra stimuliatorius. Tai ypač pavojinga, kai ji derinama su kitais stimuliuotojais, nes tai yra ir Meltdown, ir Lipodrene. Meltdown taip pat yra yerba mate, dar vienas stimuliatorius, kuris buvo susijęs su didesniu burnos, stemplės, plaučių ir šlapimo pūslės vėžio rizika. Šalutinis poveikis yra nerimas, pykinimas, vėmimas ir nemiga. Abiejuose papilduose taip pat yra johimbero, kuris, kaip teigia Nacionaliniai sveikatos instituto, “galbūt nesaugi” dėl galimų nereguliarių širdies plakimų, traukulių, širdies priepuolio, inkstų nepakankamumo ir mirties.

Kiti ingredientai

FDA uždraudė efedros alkaloidus 2004 m. Dėl saugumo problemų, nepaisant jo veiksmingumo, kaip svorio netekimo narkotikų. Nuo to laiko priedų kūrėjai naudojo efedros ekstraktą, kuris yra teisėtas, kad būtų galima pasinaudoti efedros efektyvumo reputacija. Deja, efedros ekstraktas neveikia svorio kritimo ir yra tiesiog rinkodaros įrankis, kaip ir kiekvieno priedo papildomos sudėtinės dalys. Lipodrene yra hoodia, teobrominas ir cassia, o Meltdown sudėtyje yra miežių ir dantuotų klubų molio. Nė viena iš šių ingredientų nebuvo veiksminga svorio netekimui. Abu priedai papildo savo ingredientų etiketes cheminiais pavadinimais, tokiais kaip N-metil-B-feniletilaminas ir 3′-5′-cAMP. Šios sudedamosios dalys yra fermentai ir aminorūgštys, kurie yra papildyti priedą. Jie neturi įtakos svorio kritimui, todėl sveikiems suaugusiesiems mažai tikėtina, kad jie pasireikš šalutinį poveikį.

Bendras veiksmingumas

Jei ieškote energijos didinimo, abu piliuliai tikrai pasirodys. Tiesą sakant, vienintelis stimuliuojančio kiekio kiekis kiekviename papildyme reiškia, kad turite atsargiai įsitvirtinti. Jei esate jautrus kofeinui, skubėkite. Jei ieškote numesti svorio, šios tabletės vargu ar padės. Nė viena cheminė medžiaga nerodo riebalų nuostolių – netgi receptinių dietinių tablečių vartojimas yra susijęs su apetito slopinimu, kad jūs valgote mažiau, ir jūs galite tai padaryti patys. Net jei Meltdown ir Lipodrene būtų veiksmingi, jie nebūtų verti rizikos. Kiekvienas pagrindinis ingredientas kiekvienoje formulėje turi ilgalaikį kenksmingų šalutinių poveikių sąrašą, todėl jų bendras poveikis yra daug pavojingesnis. Kai kurie augaliniai ingredientai gali pasireikšti diuretikais arba uždegiminiais poveikiais, dėl kurių galite jaustis lengvesni, bet tai yra vandens praradimas, o ne riebalų nuostoliai. Jis grįš, kai nutrauksite tabletes. Riebalų nuostoliai atsiranda dėl gyvenimo būdo pokyčių, įskaitant mažo kaloringumo dietą ir reguliarų fizinį aktyvumą.