Littleneck clams nutrition

Pagal “SeafoodHealthFacts.org” svetainę “Littleneck” moliuskai yra mažiausi moliuskai, kurie paprastai yra labiausiai ieškomi. Littleneck moliuskai auginami Ramiojo vandenyno pakrantėje, o kaip ir kiti moliuskai, jie yra mažai riebalų ir yra geras baltymų šaltinis. Mitybos faktų žinojimas mažyčių šonkaulių mielėms gali padėti jums sužinoti, kaip jie tinka jūsų sveikai mitybai.

Mažos kalorijos pasirinkimas

Jei žiūrėsite savo kalorijų kiekį, “Littletleneck” moliuskai pasirenka gerą pasirinkimą, su 130 kalorijų 3-uncijos, virtos porcijos. Palyginimui, tokia pati virtos baltos mėsos vištienos dalis yra 140 kalorijų. Dauguma amerikiečių jau valgyti daugiau kalorijų nei jiems reikia, remiantis 2010 m. Amerikiečių dietos gairėmis ir rasti būdų, kaip sumažinti kalorijas čia, ir tai gali padėti jums pasiekti ar išlaikyti sveikesnį svorį.

Aukštos kokybės baltymai

Su 22 gramų baltymų, esant 3 uncijos porcijai, švelnus moliuskas yra geras baltymų šaltinis. Bentinas turi būti skirtingas priklausomai nuo amžiaus ir lyties, tačiau daugumai moterų reikia 46 gramų baltymų per dieną, o vyrams reikia 56 gramų per dieną. Viena porcija atitinka 40 proc. Ar daugiau jūsų kasdienių baltymų poreikių. Be to, kaip gyvūno šaltinis iš baltymų, švelniavilnių moliuskų sudėtyje yra visų esminių amino rūgščių, tai reiškia, kad jie yra aukštos kokybės baltymų šaltinis.

Mažas riebalų kiekis

Littleneck moliuskai taip pat yra labai mažai riebalų, iš tikrųjų jie yra mažesni riebaluose nei baltos mėsos vištienos ir juose nėra sočiųjų riebalų. 3 vienetų paruoštų moliuskų dalis yra tik 2 gramai viso riebalų. Vartojant per daug riebalų ir sočiųjų riebalų, padidėja širdies ligų rizika, sako 2010 m. Amerikiečių dietos gairės. Siekiant sumažinti riziką, apriboti bendrą riebalų suvartojimą iki 20-35 proc. Kalorijų, o jūsų bendras prisotintas riebalų kiekis yra mažesnis nei 10 proc. Kalorijų. Littleneck moliuskai gali padėti apriboti bendrą riebalų ir sočiųjų riebalų kiekį.

Natris ir kalis

Littleneck moliuskai yra natūralus natrio šaltinis, tačiau jie taip pat suteikia kalio. 3 uncijos dalis yra 95 miligramai natrio ir 530 miligramų kalio. Didelis natrio suvartojimas padidina kraujospūdį, o jūs turėtumėte apriboti savo paros dozę iki mažesnės kaip 2300 mg arba mažesnės nei 1500 miligramų, jei jau turite aukštą kraujo spaudimą. Tačiau kalio kiekis maiste sumažina natrio poveikį kraujospūdžiui, teigia amerikiečių 2010 m. Dietos gairės. Turėtumėte siekti 4700 miligramų kalio per dieną.

Littleneck moliuskai yra geras vitaminų A ir C šaltinis, taip pat geležies, kurių kiekis yra 10, 30 ir 130 procentų dienos vertės, atitinkamai 3 uncijos porcijoje. Moliūgai taip pat gali padėti jums patenkinti kasdienius kalcio poreikius. Vitaminas A yra riebaluose tirpus vitaminas, kuris yra svarbus akių žvilgsniui ir imuninei sveikatai. Vandenyje tirpus vitaminas C pagerina jūsų organizmo gebėjimą atsikratyti infekcijos, taip pat padeda pjauti gijimą. Geležis perneša deguonį iš plaučių į likusį jūsų kūną ir nepakanka dietai gali sukelti anemiją.

Vitaminai ir mineralai