Šoninis pakėlimas prieš priekį

Šoniniai pakelti ir iš priekio, arba iš priekio, kelia pratimai, kuriuos daugelis žmonių atlieka, kai dirba pečiais su svoriais. Šie pratimai yra panašūs įvairiais būdais, tačiau skirtingi skirtumai gali nustatyti, kuriuos tu pabrėžiate ir kaip dažnai tu juos darai. Gerai įtraukti į gerai išlygintą peties treniruotę.

Pratimai Tipas

Pirmyn pakeliami ir šoniniai pakėlimai yra tokie patys pratybų būdai. Pratimai klasifikuojami pagal judesių, kuriais vyksta judėjimas, skaičių. Izoliavimo judesiai apima judesį tik vienoje jungtyje, o sudėtiniai judesiai reikalauja judesio daugiau nei viename. Šoniniai pakelti ir priekiniai pakelti yra izoliacijos judesiai.

Pečių sąnario anatomija

Abiejuose pratimuose judėjimas įvyksta glenohumeralinės jungties arba peties. Ši sąnarys yra suformuotas iš jūsų kulkšnies ar viršutinės rankos kaulo sferinės galvos su lopo lizdo arba pečių ašmenimis. Yra 11 raumenų, kurie kryžiais ir sukuria judėjimą šia jungtimi.

Judėjimo plokštuma

Kryptys į priekį ir šoniniai keliai apima judėjimą skirtingomis kryptimis. Judėjimas ties jungtimis yra klasifikuojamas atsižvelgiant į tris lygiagrečias judesio plokštumoms. Sagittalinė plokštuma eina per kūną iš priekio į nugarą. Kai perkeliate kelius į priekį, jūsų sąnarys juda į sagittalinę plokštumą. Priekinė plokštuma eina per kūną iš vienos pusės į kitą. Kai vaikščiojate šoninėmis keltimis, jėgos judesys juda į priekinę plokštumą.

Judėjimo junginys

Kryptys į priekį ir šoniniai keliai apima skirtingus bendrus pasiūlymus. Judėjimas skirtingose ​​plokštumose vadinamas skirtingais pavadinimais. Pavyzdžiui, judėjimas sagitatinėje plokštumoje, kai kampas jungtyje mažėja, yra vadinamas lenkimu. Tai yra tai, kas atsitinka, kai atliekate pirmyn. Kai darote šoninius kelius, įvyko pagrobimas. Tai judėjimas toli nuo kūno vidurinės linijos priekinėje plokštumoje.

Frontas pakelia ir šoninis kelia dirba skirtingus raumenis. Humeralo lenkimas prieš atsparumą yra pagamintas iš jūsų pectoralis major pagrindinės dalies ir priekinės galvos deltoidės dalies. Jūsų korakobrachialis ir biceps brachii taip pat prisideda. Humeralinis pagrobimas prieš opoziciją yra pagamintas iš jūsų deltos ir medžioklės galvos ir jūsų rotoriaus rankogalio supraspinatus.

Į priekį pakeliami ir šoniniai pakėlimai gali būti atliekami naudojant tuos pačius arba skirtingus pakrovimo būdus. Abu judesiai dažnai atliekami laikant hantelius, o abu taip pat galima padaryti kabeliu. Kiekvienu atveju šie judesiai gali būti atliekami vienu metu arba kartu vienu metu. Priekiniai pakelti ir šoniniai pakelti gali būti atliekami naudojant varžos juostas. Frontinio pakėlimo metu galima laikyti stulpelį ar svorio plokštę, tačiau šoninio kelio negalima atlikti tokiu būdu. Šoninius pakėlimus galima atlikti su mašinomis, turinčiomis rankomis pritaikytus šaudmenis. Nėra mašinų, specialiai pritaikytų priekinių pakėlimų.

Raumenys įdarbinti

Kraunasi metodai