Turiu veršio skausmą, kai aš šokinėjau virvę

Skausmas blauzdos raumenys gali palikti jums sunku vaikščioti daug mažiau galimybių atlikti pratimą kaip šokinėja virvę. Daugelis veršių skausmo yra štamų ar smeigtukai veršelyje. Sportininkai gali imtis tam tikrų priemonių savo skausmui palengvinti, remdamiesi sužalojimo sunkumu, ir pridėti keletą ruožų ir pratybų, kad būtų išvengta veršelio skausmo grąžinimo. Jei jūsų skausmas išlieka, kreipkitės į gydytoją.

Pasak Sporto sužalojimo klinikos, veršelių padermės skirstomos į 1, 2 arba 3 skalę. 1 laipsnio padermės yra mažiausiai stipraus, iki 10 procentų raumenų pluoštų suplyšta, o 2 klasės štamai turi ašaros iki 90 procentų raumens skaidulų. 3 laipsnio padermės yra pilnas ašaras arba pilnas plyšimas, kuris dažniausiai atsiranda kelio ar Achilo sausgyslėje. Dažniausiai yra 1 laipsnio padermės, o sportininkai dažniausiai gali tęsti šviesą ar vidutinį skausmą, kurį sukelia šis štamų tipas. 2 laipsnio kamienai yra sunkesni ir dažnai sukelia skausmą, kuris trukdo mankštintis. 3-iasis laipsnis sukelia stiprų skausmą, o kartais ir raumenų išsiliejimą.

Raumenų užteršimas ar mėlynės gali sukelti skausmą jūsų veršelyje, ypač judant ar raumenyse. Kraujagyslių užmušimai taip pat vertinami pagal skalę nuo 1 iki 3, 1 iš jų yra labiausiai paplitę, o 3 – sunkūs kraujavimai. Jūsų raumenų raumenų mėšlungis taip pat gali sukelti didelį skausmą pratimai. Spraga yra skausmingas nevalingas raumenų susitraukimas, kuris dažnai pasitaiko veršeliams.

Kontrazijos atsiranda dėl blauzdos ar smūgio ant veršelio, kuris sukelia patinimą ir skausmą. Kramtys dažniausiai atsiranda dėl dehidratacijos, mažo kalio kiekio, mažo natrio kiekio arba mažo angliavandenių kiekio. Tešlos štamai gali atsirasti dėl daugybės sužalojimų, pavyzdžiui, dėl pernelyg intensyvios ar sunkios treniruotės. Sportas ar sportavimas taip pat gali sukelti blauzdikaulio sužalojimą, ypač jei turite storus raumenis. Glaudūs raumenys gali labiau paveikti veršelių įtvarą, taip pat gali sukelti mėšlungį.

Poilsis, ledo naudojimas, kompresijos taikymas ir blauzdos sužalojimo didinimas, siekiant atkurti pagalbą.) Kramtymo metu likusiai hidratacijai ir valgant subalansuotą mitybą, maitinančią maistinėmis medžiagomis, galima išvengti mėšlungio ir jį sumažinti. Jūsų veršelių tempimas ir stiprinimas gali užkirsti kelią sužalojimams ateityje. Tepalo pakėlimai – tai geriausi veršelių stiprinimo pratimai.

Tešmens padermės

Contusions ir Cramps

Priežastys

Gydymas ir profilaktika