Yra baltas šokoladas sveikas?

Daugelis žmonių teigia, kad yra priklausomi nuo šokolado ir turi kasdienį sprendimą. Tie su kaltais sąžine sako, kad šokoladas yra sveikas gydymas. Tačiau baltojo šokolado neturi tų pačių ingredientų, taip pat nesuteikia tokios pačios naudos sveikatai kaip kitų rūšių šokoladas.

Pagrindiniai ingredientai, naudojami ruošiant baltąjį šokoladą, yra cukrus, kakavos sviestas, pienas, sojų lecitinas ir natūralūs ar dirbtiniai skoniai. Techniškai baltojo šokolado nėra šokoladas, nes trūksta kakavos kakavos ar kakavos miltelių. Pavyzdžiui, pieno šokoladėje yra apie 30-40 proc. Kakavos kietųjų dalelių, o tamsaus šokolado sudėtyje yra ne mažiau kaip 50 proc. Iki 85 proc. Kakavos.

Baltasis šokoladas nesuteikia kakavos naudos, nes jame nėra. Be to, baltojo šokolado pakraunama su cukrumi. Pakeiskite baltąjį šokoladą su tamsiu šokoladu, kuris yra mažiausiai 70-85 proc. Kakavos. Tamsaus šokolado sudėtyje yra daugiau antioksidantų ir kitų junginių, kurie gali padėti sumažinti kraujo spaudimą, pagerinti jautrumą insulinui ir apsaugoti kraujagyslių sveikatą geriau nei baltasis šokoladas, kaip nurodyta 2005 m. Kovo mėn. “American Journal of Clinical Nutrition”.

Baltojo šokolado sudėtyje yra 151 kalorijų, 9 gramai riebalų, 5 gramai sočiųjų riebalų, 17 gramų angliavandenių, be skaidulų ir 1 gramas baltymų už 1 uncijos kvadratą. Pieno šokoladas turi vienodą kalorijų kiekį vienoje porcijoje su maždaug tokio paties kiekio skirtingomis maistinėmis medžiagomis. Tamsusis šokoladas, kuriame yra 70-85% kakavos, šiek tiek daugiau kalorijų, daugiau riebalų, daugiau baltymų, daugiau skaidulų ir mažiau angliavandenių – maždaug 167 kalorijos, 11,9 g riebalų, 6,9 g sočiųjų riebalų, 12,9 g angliavandenių, 3,1 g Pluošto ir 2,2 gramų baltymų už unciją.

Baltasis šokoladas yra 17 gramų cukraus už unciją. Kadangi 1 uncija yra maždaug 28 gramų, tai reiškia, kad daugiau kaip 60 procentų baltojo šokolado yra iš tikrųjų cukrus. Tačiau kuo daugiau kakavos kietųjų dalelių yra šokoladas, tuo mažiau yra cukraus. Maždaug pusė pieno šokolado yra cukrus su 14,4 g cukraus už unciją, o tamsaus šokolado, kurio sudėtyje yra 70-85% kakavos, yra 6,7 ​​g cukraus, kuris atitinka mažiau nei 25 procentus jo svorio.

Kokybiškas baltojo šokolado pagrindinis riebalų šaltinis naudojamas kakavos sviestas. Tačiau pigesnės versijos gali naudoti palmių aliejų arba kitus pigius riebalus. Kruopščiai pažiūrėkite į ingredientų ir mitybos faktus, kad baltojo šokolado sudėtyje nėra trans-riebalų.

Ingridientai

Trūkstamas ingredientas: kakava

Mitybos faktai

Cukrus

Kokybė